Detajet e prones

TRR-117-607 Vile 5 kateshe me qera prane Asllan Rusi-t - Tirane

Property ID : TRR-117-607

Qera 2,700 Euro per month - Vila
930 m28 Garazhd  Shto ne liste Printo

Jepet vile 5kateshe me qera, 930 m2, mbas pallatit te sportit Asllan Rusi,
(Rruga Luis Jansin Henkard) ngjitur me Universitetin “Zoja e Keshillit te Mire”.
Eshte e rrethuar me porte me vete, me parkim per 8 makina.
Eshte me shkalle te jashtme.
Oborri ne total eshte 420m2, baza e ndertimit eshte 160m2, dhe pjesa tjeter eshte ndertim(260m2).
Cmimi per te 5 katet 2700 euro/muaj.

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme