Detajet e prones

TRR-117-608 Apartament 3+1, 180 m2, te Myslym Shyri - Tirane

 • 16
 • 17
 • 18
 • 20
 • 23
 • 24
 • 28
 • 30
 • 31
 • 33
 • 34

Property ID : TRR-117-608

Apartamente me qera, Qera 600 Euro month - Apartamente 3+1
180 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 3+1 me qera te Myslym Shyri.
Ndodhet ne katin e 5-te ne pallat ekzistues,
me dalje nga rruga Myslym Shyri dhe Muhamet Gjollesha,
ne nje zone mjaft te qete per banim.
Apartamenti ka nje siperfaqe neto prej 180 m2 dhe 200 m2 sebashku me ambjentet e perbashketa,
te organizuar ne: sallon te madh, kuzhine te vecuar, 3 dhoma gjumi secila me tualete,
ballkon dhe koridor.
Ofrohet totalisht e arrdeuar me mobilim te ri , bashkekohor dhe teper luksioz.
Punimet e brendshme jane teper cilesore ku mund te permendim: parket i cilesise se larte, A/C
ne te gjithe ambjentin, dritaret dopio xham pajisur me grila.
Me orientim jug-lindje me ndricim natyral gjate gjithe dites dhe me pamje panoramike te zones perreth.
Pallati pozicionohet ne nje zone te preferueshme per banim si nga te huajt dhe vendasit
duke ju ofruar te gjitha kushtet per nje jete sa me komode..
Cmimi I qerase 600 euro/muaj.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme