Detajet e prones

TRR-117-611 Jepet me qera apartament 2+1 ndodhet ne rrugen Myslym Shyri - Tirane

  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13

Property ID : TRR-117-611

Apartamente me qera, Qera 600 Euro muaj - Apartamente 2+1
140 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 me qera  ne Myslym Shyri.
Ndodhet ne katin e 6-te te fundit ne pallat ekzistues me dalje nga rruga Myslym Shyri dhe Muhamet Gjollesha, ne nje zone te qete per banim
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 140 m2, papafingo me hidroizolim te organizuar ne: sallon te madh, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi secila me tualete(2 tualete), koridor,me oxhak funksional.
E vecanta e kesaj prone eshte veranda e saj me siperfaqe 40 m2 ku ju mund te kaloni mbremje te mrekullueshme me familjen tuaj.
Ofrohet totalisht i arreduar me mobilim te ri , bashkekohor dhe teper luksoz.
Punimet e brendshme jane teper cilesore ku mund te permendim: parket i cilesise se larte, mobiljet, ambjentet e ndenjes me lekure, kuzhina, pajisjet hidrosanitare, ndricimi, me sistem qendror chiller, dritaret dopio xham pajisur me grila.
Me orientim jug-lindje me ndricim natyraldhe me diell gjate gjithe dites dhe me pamje paronamike te zones perreth.
Pallati pozicionohet ne nje zone te preferueshme per banim duke ju ofruar te gjitha kushtet per nje jete sa me komode.
Cmimi 600 euro/muaj

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme