Detajet e prones

TRR-117-614 Zyre me qera, 175 m2 prane Kullave Binjake - Tirane

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Qera 15 Euro muaj - zyra

Jepet zyre me qera fare prane kullave Binjake.
Ambjenti ndodhet ne katin e 4-t dhe te fundit.
dhe ka nje siperfaqe prej 175 m2.
Ambjenti ka lartesi te bollshme dhe eshte i ndricuar gjate gjithe kohes
me ndricim natyral.
Eshte mjaft i pershtatshem per zyra biznesi pasi ndodhet ne nje zone teper te frekuentuar dhe te rendesishme.
Cmimi 15 euro/m2.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme