Detajet e prones

TRR-1215-358 Bar-kafe me qera ne Qytetin Studenti - Tirane

Property ID : TRR-1215-358

Dyqane me qera, Qera 450 Euro /muaj - Bar
60 m2 +40 m22 Tualet  Shto ne liste Printo

Bar-kafe me qera ne Qytetin Studenti.
Ka nje siperfaqe prej 60 m2 dhe verande me siperfaqe 40 m2 ku jane 14 tavolina.
Ofrohet totalisht i arreduar me mobilim te ri lluks dhe me te gjitha aksesoret e nevojshem.
Pozicionohet buze rruge kryesore.
Biznesi shitet 35.000 euro.
Lokali eshte i pozicionuar buze rruge ne nje zone te e cila ka levizje gjate gjithe kohes, pervec studenteve, shkollave private ka edhe instiucione.
Qeraja 450 euro/muaj

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme