Detajet e prones

TRR-1216-591 Apartament me qera 2+1 tek Rr.Kavajes - Tirane

  • 20161202_153047_resized
  • 20161202_155602_resized
  • 20161202_155632_resized
  • img_6809
  • img_6811
  • img_6812
  • img_6821
  • img_6823
  • img_6826

Property ID : TRR-1216-591

Apartamente me qera, Qera 400 Euro muaj - Apartamente 2+1
97 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet1 Garazhd  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 2+1 ne rrugen e Kavajes (ngjitur me kishen katolike).
Siperfaqja e apartamentit eshte 97m2. Apartamenti eshte komplet i mobiluar
dhe disponon cdo gje qe mund te nevojitet per te banuar.
Dhome ndenje me 2 divane si dhe 2 kolltuke, TV 42″, digitalb, frigorifer,
mikrovale, makineri kafeje, 3 kondicionere (nga nje neper dhomat e gjumit si dhe nje
ne dhomen e ndenjes). Dhome ngrenie me tavoline + 6 karrike.
Sobe me gaz, sobe me korent, filtrues uji, lavatrice, telefon fiks etj.
Ne dhomat e gjumit ka nga 2 krevate ne secilen dhome si dhe dollapet perkates.
Apartamenti jepet me qera bashke me vendin e parkimit qe ndodhet ne
oborrin e pallatit. Pastrimi eshte nje here ne jave i perfshire ne cmim.
Cmimi 400€

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme