Detajet e prones

TRR-1216-597 Apartament 2+1 me qera tek rruga”Tafaj” - Tirane

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18

Property ID : TRR-1216-597

Apartamente me qera, Qera 350 Euro muaj - Apartamente 2+1
82 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera 2+1 tek rruga “Tafaj”.Orientimi eshte juglindje-veriperendim.
Apartamenti eshte i mobiluar shume mire.
Ka dy dhoma gjumi,soxhorno dhe ambjent gatimi dhe ngrenie me vete.
Apartamenti eshte 82 m2, eshte me lartesi dhe ka dhe tualet te madh.
Tualeti eshte me dritare me shkalla me ndricim natyral.
Cmimi 350 euro/muaj.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme