Detajet e prones

TRR-1216-602 Jepet me qera apartament 1+1 tek rruga Myslym Shyri. - Tirane

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Property ID : TRR-1216-602

Apartamente me qera, Qera 250 Euro muaji - Apartamente 1+1
60 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 1+1 tek rruga Myslym Shyri.

Ka nje siperfaqe prej 60m2.

Apartamenti eshte i mobiluar dhe i restauruar.

Ndodhet ne katin e pare.

Ndodhet ne nje zone mjaft te pershtatshme per banim dhe te qete.

Cmimi qerase 250 euro/muaji

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme