Detajet e prones

TRR-1216-605 Jepet me qera apartament 3+1 ndodhet te astiri 50 m nga rruga kryesore. - Tirane

 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 24
 • 25
 • 26
 • 28

Property ID : TRR-1216-605

Apartamente me qera 420 Euro muaji - Apartamente 3+1
163 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet1 Garazhd  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 3+1 ndodhet te astiri 50 m nga rruga kryesore.

Ka nje siperfaqe prej 163 m2.
Eshte e organizuar ne 3 dhoma gjumi ,soxhorno e madhe,2 tualete dhe ballkon .
Ndodhet ne katin trete mbi dyqane.

Ka orientim jug-lindje-perendim me diell gjithe diten.

Me grila alumini. Punime ekstra me gipse tavanore.
I pershtatshem per zyra, per klinike dentare, studio.
Ka garazh per nje makine me qepene me vete.

Cmimi 420 euro/muaji

 • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme