Detajet e prones

TRR-1217-784 Jepet vile 3 kateshe me qera ne Ali Dem. - Tirane

Property ID : TRR-1217-784

Qera 800 Euro muaji - Vila

Jepet vile 3 kateshe me qera ne Ali Dem.
Ka siperfaqe prej 500 m2 nderti.
Eshte e rrethuar me mure dhe kagjella.
Ka nje oborre shume te madhe ku mund te parkohen 7-8 makina.
Eshte e pershtatshme per banim,fondacione,kopeshte etj.
cmimi 800 euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme