Detajet e prones

TRR-1217-785 Jepet me qera apartament 3+1 ne qender te Bllokut - Tirane

  • 19
  • 21
  • 22
  • 24
  • 25

Property ID : TRR-1217-785

Apartamente me qera, Qera 1,500 Euro muaji - Apartamente 3+1
166.6 m23 Dhoma Gjumi  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 3+1 ne qender te Bllokut
Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim dhe katin e 3 te pallatit
Ka nje siperfaqe 166.6 m2.
Eshte e organizuar me 3 dhoma gjumi,2 tualete,soxhorno,ballkon te madh
Ka fasade rreth 15 m ,nga ballkoni
Ofron nje pamje fantastike nga ish-vila Enveri dhe Sky Tower
Eshte hyrje gjate gjithe kohes me diell
Eshte e pershtatshme per studio ligjore,agjenci turistike ,zyra ,fondacione dhe sherbime te ndryshme
Cmimi I qeras :1500 euro

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme