Detajet e prones

TRR-1618-1012 Jepet me qera vile ndodhet ne nje pozicion te shkelqyer ne zemer te Tiranes - Tirane

Property ID : TRR-1618-1012

Okazione, Qera 10 Euro m2 

Jepet me qera vile ndodhet ne nje pozicion te shkelqyer ne zemer te Tiranes
Ka nje me siperfaqe prej 1000 m2 me nje investim lluksoz
I pershtashem per qender bankare, kompani telekomunikacioni, restorant, bar-club
Dhe per cdo lloj biznesi elitar.
Cmim okazion i qerase 10 €/m2.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme