Detajet e prones

TRR-216-404 Apartament 2+1 me qera prane Bulevardit Zogu 1-re - Tirane

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Property ID : TRR-216-404

Apartamente me qera, Qera 400 Euro /muaj - Apartamente 2+1
106 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 me qera prane Bulevardit Zogu 1-re, prane Qendres.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne pallat te ri prane rruges kryesore.
Aprtamenti ka nje siperfaqe prej 106 m2 te organizuar ne; sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkone dhe koridor.
Ofrohet totalisht e arreduar me te gjitha pajisjet me Tv Plazma , Kondicioner etj.
Me orientim jug-lindje me ndricim natuyral gjate gjithe dites.
Pallati eshte i ri duke ju ofruar ashensore, administrim, siguri dhe ndodhet prane Qendres se Tiranes.
Cmimi 400 euro/muaj

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme