Detajet e prones

TRR-216-415 Apartament 1+1 me qera tek Liqeni prane Supermarketit PAM - Tirane

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Property ID : TRR-216-415

Apartamente me qera, Qera 250 Euro /muaj - Apartamente 1+1
86 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 1+1 me qera tek Liqeni prane Supermarketit PAM.
Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 86 m2 te organizuar ne; sallon sevashku me kuzhinen, dhome gjumi, ballkon, tualet dhe koridor.
Apartamenti ofrohet i mobiluar.
Me orientim perendimi me ndricim natyral gjate dites.
Pallati eshte i ri me ashensore, siguri, administrim , undesi parkimi rreth tij.
Zona eshte e qete per banimka prane supermarkete, kafene, dyqane dhe vetem disa metra larg Liqenit Artificial
Cmimi 250 euro/muaj

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme