Detajet e prones

TRR-217-623 Dyqan me qera, 25 m2, ne qender te Tiranes - Tirane

Property ID : TRR-217-623

Dyqane me qera, Qera 400 Euro muaj - Dyqan

Jepet me qera dyqan me siperfaqe 25 m2, ne qender te Tiranes.

Dyqani ndodhet ne qender biznesi dhe sherbimesh mjaft te frekuentuar.

Cmimi 400 euro/muaj.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme