Detajet e prones

TRR-217-629 Apartament 1+1 me qera, prane Gjykates se Rrethit - Tirane

  • 1
  • 10
  • 11
  • 13
  • 14

Property ID : TRR-217-629

Apartamente me qera, Qera 300 Euro /muaj - Apartamente 1+1
1 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 1+1, prane Gjykates se Rrethit. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te nga toka dhe kati i pare banim.Gatimi eshte me vete. Me ashensor. Ofrohet totalisht i mobiluar. Cmimi 300 euro/muaj

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme