Detajet e prones

TRR-217-630 Apartament 2+1 me qera prane Gjykates se Rrethit - Tirane

  • 1
  • 5
  • 8
  • 9
  • 11
  • 12
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23

Property ID : TRR-217-630

Apartamente me qera, Qera 500 Euro /muaj - Apartamente 2+1
1 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 2+1 prane Gjykate se Rrethit. Ndodhet ne katin e 3 banim, kati I 5-te nga toka. Organizohet ne 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenje te madhe + ngrenie dhe gatim, korridor, 2 tualete me dritare dhe 1 ballkon i madh. Orientimi eshte nga Jugu. Ofrohet totalisht I mobiluar. Cmimi 500 euro/ muaj

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme