Detajet e prones

TRR-316-419 Zyre me qera ne Myslym Shyri - Tirane

  • DSC_1718
  • DSC_1719
  • DSC_1721
  • DSC_1722
  • DSC_1724
  • DSC_1725
  • DSC01728
  • Foto-0040
  • Scan,m.shyri.

Property ID : TRR-316-419

Dyqane me qera, Qera 750 Euro /muaj - zyra
200 m25 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Zyre me qera ne Myslym Shyri.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat eksiztues prane rruges kryesore.
Ambjenti ka nje siperfaqe totale prej 200 m2 te organizuar ne: 5 dhoma, 2 ballkone, koridor, depo dhe tualet.
Ambjenti eshte i sapo rikonstruktuar se fundmi me punime teper cilesore ku mund te permendim: punimet e brendshme, sistemi elektrik, ambjenti i shtruar me parket, dritaret dopio xham mbushura me gaz etj.
I pershtatshem per zyra,call center me ambjente te ndara etj.
Cmimi 750 euro/muaj.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme