Detajet e prones

TRR-316-427 Ambjent me qera prane sheshit Willson - Tirane

  • 2
  • 3
  • 5
  • 6
  • viber image

Property ID : TRR-316-427

Dyqane me qera, Qera 1,500 Euro /muaj - zyra
225 m22 Tualet  Shto ne liste Printo

Ambjent me qera prane sheshit Willson.
Ka nje siperfaqe prej 225 m2 me fasade dhe pamje nga rruga kryesore.
Eshte nje ambjent i tere me sistem aspirimi, ndricimi etj,.
Ka 2 tualete.
Ndodhet ne nje zone teper te zhvilluar me pamje nga rruga kryesore
duke ju dhene fasilitete per gjetjen nga klientet tuaj.
E pershtatshme per call-center, ambjente sherbimi etj.
Cmimi 1500 euro/muaj

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme