Detajet e prones

TRR-317-631Apartament 3+1 me qera, ne qender te Tiranes - Tirane

  • 3
  • 7
  • 9
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 19
  • 20
  • 21

Property ID : TRR-317-631

Apartamente me qera, Qera 1,100 Euro /muaj - Apartamente 3+1
137 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 3+1. Ka nje sip. 137 m2. Ndodhet ne qender te Tiranes, ne nje zone te siguruar dhe mjaft te qete per banim. Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenje + kuzhine , 3 dhoma, njera prej te cilave mund te konvertohet edhe ne zyre, 2 tualete. Apartamenti eshte i mobiluar me mobilim bashkekohor, me sistem kondicionimi ne cdo dhome. Tualetet jane me sistem ngrohje. Cmimi 1100 euro/muaj.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme