Detajet e prones

TRR-317-636 Ambjent biznesi 165 m2 me qera ne Laprake - Tirane

Property ID : TRR-317-636

Dyqane me qera, Qera 3,500 Euro /muaj - Ambjente biznesi, Dyqan

Jepet me qera ambjent ne Laprake me sip. 165 m2,
tarraca e shfrytezueshme me sip. 165 m2 dhe podrum me sip. 140 m2.
Kati i dyte, buze rruge.
Eshte mjaft i pershtatshem per zyra, farmaci, klinike dentare, laboratore mjekesore,
materiale ortopedike.
Fasada eshte 30 m nga balli i rruges.
Cmimi 3500 euro/muaj

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme