Detajet e prones

TRR-317-637 Jepet me qera dyqan me siperfaqe 70 m2. - Tirane

Property ID : TRR-317-637

Dyqane me qera, Qera 250 Euro /muaj 

Jepet me qera dyqan me siperfaqe 70 m2.
Ndodhet ne  ne kombinat.
Cmimi 30000 leke/muaj.
Mund te jepet me qera edhe per farmaci ,klinike dentare dhe dyqan sherbimesh.

  • :

Te dhena specifike

Prona te ngjashme