Detajet e prones

TRR-317-638 Hotel me qera ne qender te Tiranes - Tirane

Property ID : TRR-317-638

Qera 18,000 Euro /muaj - Hotel

Jepet me qera hotel prane qendres se Tiranes, ne nje zone mjaft te frekuentuar
Hoteli ka nje siperfaqe ndertimi prej 1200 m2.
Sip e Trualli eshte 876 m2.
Hoteli ka nje salle seminaresh, restorantin, dy bare, dhe parking.
Ka 14 dhoma hotelerie, ambjente shlodhese ,zyra dhe recepsion .
Biznes i ngritur qe prej 1992 me xhiro te kenaqshme dhe klientele te garantuar.
Qeraja 18.000 euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme