Detajet e prones

TRR-317-639 Hotel me qera ne Fushe Kruje - Kruje

Property ID : TRR-317-639

Qera 2,000 Euro /muaj - Hotel
1160 m220 Dhoma Gjumi  Shto ne liste Printo

Jepet me qera hotel ne Fushe Kruje me sip. trualli 1050 m2 dhe sip. totale ndertimi 1160 m2.
Hoteli esht ne gjendje pune, i mirembajtur.
Sip. e ndertimit eshte e oganizuar ne pjesen e lokalit; bar-kafe-restonant me sip. 400 m2.
Restoranti eshte me kuzhine italiane.
Ne total jane 20 dhoma hoteli.
Perpara hotelit eshte nje sip. e jashtme 600 m2 e cila sherben per ambjente pushimi, rekreacion, lulishte etj.
Nderkohe qe pas hotelit eshte nje siperfaqe 450 m2 e cila sherben si parkim.
Ndodhet prane rruges kryesore ku ka akses edhe me rruge te tjera si autostrada Tr-Dr.
Cmimi i qerase 2000 euro/muaj

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme