Detajet e prones

TRR-317-640 Magazine 450 m2 me qera ne Kombinat - Tirane

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Property ID : TRR-317-640

Qera 1,000 Euro - Magazine

‎Jepet me qera magazine me sip. 450 m2. Ndodhet Kombinat, ne katin e pare. Lartesia eshte 3.5 m. Eshte e sapo rikonstruktuar, me dritare. Ka oborr te madh, eshte me sistem ndricimi naten, me sistem kamerash sigurie dhe me roje. Eshte mjaft e pershtatshme per rrobaqepsi dhe aktivitete te tjera. Cmimi 1000 euro/muaj

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme