Detajet e prones

TRR-317-642 Apartment 2+1 me qera te Porcelani - Tirane

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Property ID : TRR-317-642

Apartamente me qera, Qera 210 Euro muaj - Apartamente 2+1
70 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 2+1, me sip. 70 m2. te Porcelani.
Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri banimi ne katin e 4-t, me ashensor.
Perpara ka lulishte dhe hapesira rekreative. Ka dhe vend parkimi. Uje-drita 24h.
Orientimi eshte nga V-P. Ofrohet bosh, vetem me kendin e gatimit. Cmimi 25.000 lek/muaj

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme