Detajet e prones

TRR-317-643 Shitet papafingo tek Liqeni i Thate. - Tirane

  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • Untitled21

Property ID : TRR-317-643

Apartamente ne shitje, Shitje 230,000 Euro - Apartamente 3+1
116.86 M23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet papafingo tek Liqeni i Thate.
Ndodhet ne katin e 5-te (te fundit) ne nje kompleks pallatesh.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 116.86 m2 te organizuar ne:
sallon sebashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 tualete njeri me dritare,koridor dhe verande
prej 52 m2 e cila ju ofron nje pamje te mrekullueshme te Liqenit Te Thate. Tip vile ne ajer .
Apartamenti ka orientim nga Lindja, Jugu dhe Perendimi plot me drite dielli gjate gjithe dites
Pallati ndodhet ne nje kompleks te organizuar, me infrastrukture te rregullt,
ju ofron ashensore, siguri dhe administrim
Ne kete papafingo jane bere te gjitha punimet ekstra qe nga instalimet elektrike ,hidraulike ,sovatimet ,dekorimet etj.
Vetratat jane marke gjermane me termoizolim ,dopio xham te mbushura gaz per evitimin e zhurmave dhe te ftihtin dhe te nxehtin.
Dyshemeja , muret tavanet ,catia jane me dopio termoizolim special dhe muret e jashtme jane me sistem kapot termoizoluese .
Ka nje oxhak me dru qe ka kushtuar 5000 euro .
Ka sistem ngrohje me kaldaje ,sistem kondicionimi chiller.
Parketi dhe pllakat jane nga me cilesoret .
Mobilimi i papafingos eshte bere me arkitekt dhe eshte me te gjitha materialet teper cilesore ,hidrosanitaret dhe elektroshtepiaket jane te cilesise se larte .
E vecanta tjeter e kesaj prone eshte pozicioni i saj duke ju ofruar pamje te mrekullueshme te zones dhe plot ajer te paster.
Eshte me hipoteke.
Cmimi i shitjes eshte 230.000 euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme