Detajet e prones

TRR-416-436 Apartament 3+1 me qera prane Parkut Kombetar - Tirane

  • 222
  • 22
  • 20'
  • 17
  • 6
  • 9
  • 12
  • 5
  • 3
  • 2

Property ID : TRR-416-436

Apartamente me qera, Qera 650 Euro /muaj - Apartamente 3+1
143 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 3+1 me qera prane Parkut Kombetar.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri prane rruges kryesore.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 143 m2 pa ambjente te perbashketa te organizuar ne: sallon te madh sebashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.
Ofrohet i arreduar si ne foto.
Dhomat e gjumit ofrojne nje pamje nga lidja dhe soxhorno nga perendimi, me pamje nga pishat..
Apartamenti pozicionohet ne nje zone te qete, plot ajer te paster, prane Liqenit Artificial.
Pallati eshte i ri me ashensore, siguri dhe administrim.
Me hipoteke
Cmimi 650 euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme