Detajet e prones

TRR-416-444 Apartament 2+1 me qera prane Gjimnazit Sami Frasheri - Tirane

 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • viber image
 • viber image1

Property ID : TRR-416-444

Apartamente me qera, Qera 400 Euro /muaj - Apartamente 2+1
94 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 me qera prane Gjimnazit Sami Frasheri.
Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri buze rruge.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 94 m2 te organizuar ne:
sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, tualet, koirdor dhe ballkon.
Ofrohet totalisht i arreduar.
Me orientim jug-lindje me drite dielli gjate gjithe dites.
Pallati eshte i ri duke ju ofruar ashensore, siguri, administrim
si dhe ndodhet shume prane Qendres, me akses ne Bulevrad dhe ne Unaze
Cmimi 400 euro/muaj

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme