Detajet e prones

TRR-416-448 Vile me qera ne Ali Dem - Tirane

 • 5
 • 6
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 15
 • 16
 • 17
 • 21
 • 26

Property ID : TRR-416-448

Qera 1,800 Euro /muaj - Vila
430 m25 Dhoma Gjumi3 Tualet1 Garazhd  Shto ne liste Printo

Vile me qera ne Ali Dem
Ndodhet ne nje zone te zhvilluar prane Pirro Manit.
Vila ka nje siperfaqe totale ndertimi prej 430 m2
te organizuar ne 3 kate.
Kati i 1-re me siperfaqe 140 m2 te shperndare
ne sallon te madh, ambjent gatimi, ngrenje, dhome ndenje dhe tualet.
Kati i 2 me siperfaqe 145 m2 te organizuar ne 3 dhoma gjuim, sallon i madh she tualet i madh
Kati i 3-te me po te njejten siperfaqe organizuar ne dhome ndenje
me oxhak funksional, dhome gjumi, tualet dhe sallon.
Ambjento forohet i mobiluar si ne foto.
Te gjitha dhomat jane te pajsiura me kondicioner.
Rrethuar me mure me porte dhe me hapesire per nje vend parkimi por
ka rreth tij hapesire per parking.
Ambjenti eshte i pershtatshem si per banim dhe per biznes, per shkolla
fondacione, call center etj,

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme