Detajet e prones

TRR-416-455 Apartament 2+1 me qera mbrapa 15-kateshit

  • IMG_8282
  • IMG_8285
  • IMG_8288
  • IMG_8292
  • IMG_8293
  • IMG_8297
  • IMG_8299

Property ID : TRR-416-455

Apartamente me qera, Qera 600 Euro /muaj - Apartamente 2+1
126 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 me qera mbrapa 15-kateshit.
Ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati 11-katesh.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 126 m2 te organizuar ne:
sallon te madh, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi,
2 tualete, 2 koridore dhe ballkon.
Apartamenti ofrohet totalisht i arreduar me te gjitha pajisjet,
me a/c ne te gjithw ambjentin, dritaret dopio xham pajisura me grila etj..
Me orientim lindje-perendim me drite dielli gjate gjithe dites.
Pallati ju ofron ashensore, siguri, administrim dhe ndodhet disa metra
larg Qendres se Qytetit, me akses ne Blv.Zogu 1.
Cmimi 600 euro/muaj

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme