Detajet e prones

TRR-417-648 Dyqan me qera te rruga “Mine Peza” - Tirane

Property ID : TRR-417-648

Dyqane me qera, Qera 450 Euro muaj - Dyqan
22.75 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera dyqan  te Rr. Mine Peza, me sip. 22,75 m2. Kati i pare, buze rruge. I pershtatshem per zyra, agjensi, bizhuteri dhe aktivitete te ndryshme. Cmimi 450 euro/muaj.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme