Detajet e prones

TRR-417-652 Ambjent per zyra me qera ne qender te Tiranes - Tirane

  • 1
  • 4

Property ID : TRR-417-652

  700 Euro muaj - zyra
64 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera ambjent per zyra ne qender te Tiranes. Siperfaqja ​totale 64 m2. ​Zyra ka nje korridor ku mund te qendroje nje sekretare​ dhe nje tualet sherbimi. Ne ​zyren me te madhe ​mund te vendosen lirshem 3 tavolina pune, pervec dollapeve.  Ne dhomen tjeter ka nje tavoline mbledhjesh, po​r​ mund te ​vendoset edhe nje tavoline pune.  Cmimi ​700 Euro/muaj

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme