Detajet e prones

TRR-417-654 Apartament 3+1 me qera prane Gjykates se Rrethit - Tirane

  • 11

Property ID : TRR-417-654

Apartamente me qera, Qera 400 Euro muaj - Apartamente 3+1
116.5 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 3+1 per zyra fare prane Gjykates se Rrethit.
Apartamenti ka nje sip. 116.5 m2 dhe ndodhet ne katin e 7.
Me orientim nga jugu, ofron ndricim natyral gjate gjithe dites.
Siperfaqja eshte e organizuar ne 3 dhoma gjumi, nje dhome ndenje +  edhe nje kuzhine gatimi, 2 korridore, 2 tualete dhe 2 ballkone.
Me hipoteke.
Cmimi 400 euro/muaj.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme