Detajet e prones

TRR-515-48 Dyqan me qera buze rruge me sip.20 m2 - Tirane

Property ID : TRR-515-48

Dyqane me qera, Qera 250 Euro muaj - Dyqan
201 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera dyqan buze rruge me sip.20 m2 me tualet brenda dhe me fasade xhami.I pershtatshem per zyre, noteri, agjensi etj.Ndodhet ne Bllok, rruga Brigada VIII.

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme