Detajet e prones

TRR-515-70 Godine 3-kateshe me qera ne qender ti Tiranes - Tirane

  • 2
  • 14

Property ID : TRR-515-70

Dyqane me qera, Qera 3,000 Euro /muaj - Ambjente biznesi, Vila

Jepet me qera godine 3-kateshe per zyra , fondacion ,qender kursesh, klinika te ndryshme , spital .
Vecanerisht eshte e pershtatshme per hotel pasi ndodhet ne nje pozicion shum te favorshem , ne qender te Tiranes .
Siperfaqe trualli 192.7 m2
Baza e ndertimit ka siperfaqe prej 154 m2
Eshte e organizuar ne:
Kati 0 me sip.154 m2 me shkalle nga poshte , gjysem kat nen toke me ndricim , , eshte hapesire e hapur , ka hapesira te mjaftueshme per tu organizuar ne restorsant , lavanteri , dhoma hekurosje , tharje etj.
Kati 1(perdhe )ndertim 154 m2 me sip. m2 mund te organizohet ne Recepsion dhe ne gjashte dhoma secila me tualet me vete.
Kati 2 me sip.180 m2 mund te organizohet ne gjashte dhoma secila me tualet me vete.
Tarraca e cila eshte me parapet ,( me mur rrethues me lartesi 1 m e 50) eshte shum e pershtatshme per Bar.
Kati i pare i dyte dhe tarraca kane dy hyrje komunikuese .
Pervec Hotelit , per aktivitete te tjera mund te jepet dhe me qera vec e vec
Cmimi per gjithe vilen 3000 euro/muaj (2500).
Cmimi per katet me vete
Kati i dyte , + tarracen 1500 euro/muaji
Kati 0 + katin  e pare 1500 euro/muaji

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme