Detajet e prones

TRR-515-72 Vile 2-kateshe me qera ne Kompleksit Dinamo ne Tirane - Tirane

  • 23
  • 26
  • 29

Property ID : TRR-515-72

Qera 1,300 Euro /muaj - Vila

Vile 2-kateshe me qera ne Kompleksit Dinamo ne Tirane.Vila eshte ndertuar ne nje truall rreth 700 m2, me siperfaqe 150 m2 per cdo kat. Secili nga katet eshte i organizuar ne nje korridor te gjere, 4 dhoma, 1 depo dhe 1 banjo Me ane te dy portave te medhaja, ju mund te hyne ne brendesi te kopshtit te gjelberuar dhe viles..Gjithashtu ka dhe bodrum me ndricim natyral te cilin mund ta shfytezoni sipas qellimit tuaj.Rreth e qark viles do te gjeni oborr plot me peme dhe lule, vende parkimi, ambjente per te pushuar etj.Uje dhe drita 24 h.Vila eshte mjaft e pershtatshme per biznes si kopesht, fondacione, dance, qender kursesh etj.Ju mund t’i organizoni hapesirat ne funksion te biznesit tuaj, dhe mund ta reklamoni mjaft mire pasi dhe zona eshte mjaft e favorshme .

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme