Detajet e prones

TRR-515-79 Ambjent me qera per zyre 227.5 m2 ne Bllok - Tirane

  • DSC02552
  • DSC02554
  • DSC02555
  • DSC02557
  • DSC02561
  • DSC02570

Property ID : TRR-515-79

Apartamente me qera, Okazione, Qera 1,700 Euro /muaj - Ambjente biznesi

Ambjent me qera 227.5 m2 ne Bllok.
Jepet me qera ne katin e 4-rt ne nje pallat me ndertim bashkekohor 2 apartamente 1+1 si dhe 2 apartament 2+1 me siperfaqe totale 227.5 m2 te ndare ne:
-Apartamenti 1+1 me sip. 53.6 m2 me kondicioner, banjo me dricim natyral, e patinuar.
-Apartamenti 1+1 me sip. 47.7m2 me kondicioner, banjo me dricim natyral, e patinuar , orientimi jug-perendim.
-Apartamenti 2+1 me sip. 59.3 m2 me kondicioner, banjo me dricim natyral, e patinuar , orientimi veri-lindje.
-Apartament 2+1 me sip. 59.3 m2 banjo me ndricim natyral, 3 kondicioner , i orientuar nga jug-lindje.

Siperfaqe e perbashket 7.6 m2
Pallati ka punime cilesore dhe eshte i pajisur me ashensor privat i pajisur me karte personale i cili i sherben eksluzivisht ketyre ambienteve. Eshte i pershtatshem per zyra. Ndodhet ne Bllok dhe ka hyrjen nga rruga kryesore.
Avantazh i kesaj prone eshte vendodhja ne nje nga zonat me te pershtatshme per kete lloj aktiviteti ku dritaret jane te orientuara nga rruga kryesore ku ju mund te reklamoni biznesin tuaj.

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme