Detajet e prones

TRR-515-93 Apartament me qera per zyre ne Bllok - Tirane

  • DSC02552
  • DSC02554

Property ID : TRR-515-93

Apartamente me qera, Okazione, Qera 400 Euro /muaj - Ambjente biznesi

Apartamente me qera per zyra ne Bllok.
Jepet me qera ne katin e 4-rt ne nje pallat me ndertim bashkekohor
-Apartamente 1+1 me sip. 53.6m2  pa ambjente te perbashket me kondicioner, banjo me dricim natyral, e patinuar , orientimi veri-lindje.
Pallati ka punime cilesore dhe eshte i pajisur me ashensor privat i pajisur me karte personale i cili i sherben eksluzivisht ketij kati. Eshte i pershtatshem per zyra Ndodhet ne Bllok dhe ka hyrjen nga rruga kryesore.
Avantazh i kesaj prone eshte vendodhja ne nje nga zonat me te pershtatshme per kete lloj aktiviteti ku dritaret jane te orientuara nga rruga kryesore ku ju mund te reklamoni biznesin tuaj.

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme