Detajet e prones

TRR-516-463 Zyre me qera ne Bllok - Tirane

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 9
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14

Property ID : TRR-516-463

Qera 800 Euro /muaj - zyra
120 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Zyre me qera ne Bllok.
Ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri buze rruge kryesore.
Ka nje siperfaqe prej 120 m2 te organizuar ne:
ambjent te madh, 2 dhoma , kend kuzhine, 2 tualete dhe nje ballkon me pamje nga rruga kryesore.
Ambjenti eshte i pershtatshem per zyra,fondacion etj
Te gjitha dhomat jane te pajisura me kondicioner dhe sistem qendror ngrohje-ftohje
Ka funskionuar me pare si zyre
Pallati eshte i ri me 2 ashensore, me siguri, administrim dhe ndodhet ne zemer te Bllokut
ne nje nga rruget ku jane perqendruar shume institucione te huaj dhe shqipetare.
Cmimi 800 euro/muaj.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme