Detajet e prones

TRR-516-465 Ambjent me qera ne Rrugen e Durresit - Tirane

  • 8
  • 9
  • 13

Property ID : TRR-516-465

Apartamente me qera, Qera 600 Euro /muaj - Apartamente 2+1
100 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Ambjent me qera ne Rrugen e Durresit
Ndodhet ne katin e 1-re ne nje ndertese 1-kateshe
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 100 m2 te organizuar ne:
sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, tualet, koridor dhe ballkon.Me lartesi 4.3 m dhe me bodrum me siperfaqe 20 m2
E vecanta e tij eshte oborri duke ju krijuar dhe hapesire per parkim
Ndodhet ne rrugen e Durresit.
Ambjenti eshte i pershtatshem per zyra, fonacione, klinik etj
Cmimi 600 euro/muaj i dikskutueshem

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme