Detajet e prones

TRR-516-473 Apartament 3+1 me qera prane Mondialit - Tirane

 • 1 (2)
 • 4
 • 11
 • 33
 • 99
 • 333
 • 444
 • aa
 • cc
 • dd
 • sdf1
 • sdk2
 • sdm3

Property ID : TRR-516-473

Apartamente me qera, Qera 800 Euro /muaj - Apartamente 3+1
175 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 3+1 me qera prane Mondialit.
Ndodhet ne katin e 6-te fundit ne nje pallat te ri ndertim i 2015.
Me sip 175 m2 ne total, 3-dhoma gjumi(njera me banjo); 1-dhome(ndenje me oxhak funksional+ngrenje+guzhine),
tualet, 1-studio, korridor, ballkon
Projekti i realizuar eshte teper modern, parashikon
edhe dalje me shkalle ne tarrace nga dhoma e ndenjes, jane kryer te gjitha punimet,
Apartamenti eshte me kontrate energjie 3 fazore,linje rezerve gjeneratori nga bodrumi,
instalime per sistem ngrohje-ftohje me çiller,kontrate uji + ashensor+ kamera pallati+citofoni
personale me kamer dhe ekran.
Me parkim nentokesor me pagese shtese.
Cmimi 800€/m2 i diskutueshem.

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme