Detajet e prones

TRR-517-661 Apartament 3+1 per zyra te 21 dhjetori. - Tirane

  • 1
  • 4
  • 7
  • 15
  • 18
  • 30

Property ID : TRR-517-661

Qera 500 Euro muaj - Ambjente biznesi
110 m23 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 3+1 per zyra  te 21 dhjetori. 
Ndodhet ne katin e 4-t banim dhe kati 5 nga toka. 
Pallat i ri me siguri, ashensor dhe administrim. 
Apartamenti ka nje sip prej 110 m2 dhe ka 3 dhoma, 2 korridore, 1 tualet me dritare dhe 2 ballkone. 
Apartamenti ka punime teper cilesore dhe moderne. 
Dyshemeja eshte e shtruar me pllake parket. 
Eshte mjaft i pershtatshem per zyra te ndryshme.
Cmimi i qerase: 500 euro/muaj

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme