Detajet e prones

TRR-517-662 Apartament 2+1 me qera ne rrugen “Faik Konica” - Tirane

  • 1
  • 3
  • 4
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Property ID : TRR-517-662

Apartamente me qera, Qera 350 Euro muaj - Apartamente 2+1
80 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 2+1 me sip. 80 m2.
Ndodhet prane Pastiçeri Venezia dhe Juveniljes me pamje nga pishat e Parkut kombetar.
Ndodhet ne katin e 3-te ten je pallati te ri me ashensor dhe administrim.
Ofrohet totalisht i mobiluar.
Cmimi 350 euro/muaj.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme