Detajet e prones

TRR-517-666 Apartament 2+1 me qera te ish stacioni i fundit i Tiranes se Re - Tirane

  • 1
  • 6
  • 9
  • 10
  • 13
  • 15
  • 16

Property ID : TRR-517-666

Apartamente me qera, Qera 250 Euro muaj - Apartamente 1+1
82 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 1+1 te ish stacioni i fundit i Tiranes se Re.
Ndodhet ne katin e dyte, (kati i pare mbi dyqane)
Ka nje sip prej 82 m2.
Eshte i organizuar ne nje sallon te madh + gatim + ngrenie, 1 dhome gjumi te madhe,
1 tualet, korridor dhe ballkon.
Mund te konvertohet edhe ne 2+1.
Ofrohet totalisht e mobiluar.
E pajisur me kondicionere.
Cmimi 30.000 leke/muaj.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme