Detajet e prones

TRR-517-672 Dyqan me qera ne Bllok - Tirane

Property ID : TRR-517-672

Qera 3,500 Euro muaj - Ambjente biznesi, Dyqan

Jepet me qera hapesire biznesi ne qender te Bllokut. Ambjenti ka nje siperfaqe 220 m2 dhe nje verande me sipefaqe 30 m2. Eshte mjaft i pershtatshem per aktivitete te ndryshme. Cmimi 3500 euro/muaj.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme