Detajet e prones

TRR-615-117 Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri - Tirane

  • 11289526_10153367440974138_591810669_n
  • 11303537_10153367439704138_1304906248_n
  • 11304496_10153367439959138_1813377734_n
  • 11350340_10153367285899138_1078589064_n
  • 11354779_10153367186559138_468314042_n
  • 11418669_10153367439029138_1264978986_n
  • 11420015_10153367186449138_267603446_n (1)
  • 11421602_10153367186749138_1427928278_n

Property ID : TRR-615-117

Apartamente me qera, Qera 1,400 Euro /muaj - Apartamente 2+1
150 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri

Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri me punime cilesore, buze rruges kryesore.
Ka nje siperfaqe prej 150 m2 te organizuar ne: sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone dhe koridor.
Ofrohet e mobiluar me te gjitha pajisjet.
Pallati ju ofron siguri, aministrim, ashensore si dhe mundesi parkimi ne katin nentoke me pagese shtese.
Ndodhet ne nje zone te zhvilluar shume afer zones se Bllokut dhe Liqenit Artificial te Tiranes.

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme