Detajet e prones

TRR-615-119 Apartament 2+1 me qera prane Gjykates se Rrethit - Tirane

Property ID : TRR-615-119

Apartamente me qera, Qera 250 Euro /muaj - Apartamente 2+1
72 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament i ri me qera prane GJykates se Rrethit
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore.
Ka nje siperfaqe prej 72 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.
Ne mobilim ofrohet kundrabufe , frigorifer, sobe dhe 2 kondicionere.
E pershtatshme per banim , zyra, klinike dentare etj.
Vendodhja e pallatit eshte mjaft e favorshme.

Lirohet ne korrik

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme