Detajet e prones

TRR-615-135 Apartament 1+1 me qera ne Myslym Shyri - Tirane

  • 14
  • 15
  • 2
  • 4
  • 5
  • 7
  • 8
  • 9
  • 12

Property ID : TRR-615-135

Apartamente me qera, Qera 400 Euro /muaj - Apartamente 1+1
72 m2 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 1+1 me qera ne Myslym Shyri.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne pallat ekzistues prane BKT.
Ka nje siperfaqe prej 72 m2 te organizuar ne: sallon te madh, kuzhine te vecuar e cila ka akses ne ballkon, dhome gjumi me ballkon, tualet me dritare, koridor dhe depo.
Apartamenti eshte i sapo rikonstruktuar dhe me mobilim te ri te paperdorur me pare.
Ka orientim jug-lindje me drite dielli gjate gjithe dites.
Uje dhe drita 24-h si dhe depozite uji personale.
Dritaret jane dopio xham, te pajisura me grila, kondicioner ne dhomen e gjumit dhe ne sallon.
Mobiluar me te gjitha pajisjet si :TV, frigorifer, sobe, vater, lavatrice etj.
Ndodhet ne nje nga zonat me te zhvilluara te Tiranes e preferuar nga te huajt dhe vendasit, duke ju ofruar te gjitha fasilitetet e nevojshme.

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme