Detajet e prones

TRR-616-483 Magazine me qera ne Durres - Durres

Property ID : TRR-616-483

Qera 5 Euro /m2 - Magazine

Magazine me qera ne Durres.
Ndodhet ne rrugen Asti Gogoli.
Shtrihet ne nje truall me siperfaqe 2169 m2 dhe
ndertim 723 m2 te organizuar ne 3 kate.
Magazina ka akses ne rruge kryesore, me punime cilesore
me ashensor qe lidh 3 katet, dhome frigoriferike etj.
Cmimi 5 euro/m2

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme